WhatsApp
Hemen Ara
E-Ticaret

Anasayfa E-Ticaret E-Ticaret

E-Ticaret

İşletmenin dijital yoluyla tanışın !

Elektronik Ticaret ya da kısa adıyla e-ticaret en temel ifade ile; tarafların bir araya gelmeksizin elektronik araçlarla online bir şekilde ticareti gerçekleşmesidir.

Geleneksel pazarlama yöntemlerine, çevrimiçi olanakları da ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir kitleye satış yapabilmenin ötesine geçip, üretkenliği ve yaratıcılığı arttıran küresel e-ticaret bağlantıları kurma şansını elde edebilmeye başlamıştır.

E-ticaret özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler ve yeni girişimler için çok uygun bir ticaret şeklidir. Belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödemeleri teslim alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler için de e-ticaret önemli bir satış kanalıdır.

E-ticaret siteleri, sadece bir web sitesi değil, arka planda farklı operasyonların döndüğü bir şirkettir. Muhasebe, reklam, SEO, içerik yönetimi ve gelir-gider gibi onlarca farklı departman aynı panelden çalışmak durumunda olabilir. 

KurumsalPlus olarak bu süreçte sizlerle koordineli olarak çalışıyor, içeriklerde ve SEO konularında gerekli tüm optimizasyonları yapıyoruz. İşletmenizi dijital ortama taşımanın işletmeye olan katkılarını bizimle çalıştıktan sonra fark edeceksiniz! 

 

Disipliner E-ticaret çözümleri için;

E-ticaret sitenizi satış odaklı dizayn eder, kazancınızı hızla arttırırz. 

Tüm SEO ayarları oluşturulmuş şekilde e-ticaret sitenizi teslim ederiz.

Kolay kullanıma sahip yönetim panelini size teslim ederiz, sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

E-ticaret paketlerimizi görmek için tıklayınız.